Apart Karty- www.apart.pl

Wszystkie poniższe linki służą do Apart Karty z którego możesz skorzystać w dowolnym momencie. Dołączyliśmy również inne przydatne i informacyjne linki do dodatkowych informacji.

1. Rejestracja karty ADC – krok 1/3 – Apart

https://www.apart.pl/swiat/adc/moje-dane

Serwis apart.pl korzysta z plików cookies. Zawarte w nich dane osobowe …

2. Uwaga posiadacze kart Apart Diamond Club o… – Facebook

https://www.facebook.com/BizuteriaApart/posts/uwaga-posiadacze-kart-apart-diamond-club-o-statusie-gold-i-platinum-w-dniach-od-/2541584919243864/

Apart. Rabat z karty ADC nie obejmuje produktów przecenionych. 3 yrs Report. Izaura Beatrix Bellydance, profile picture. Izaura Beatrix Bellydance.

3. Apart – Cashback, karty podarunkowe ⇒ alerabat.com

https://alerabat.com/karta-podarunkowa/apart

Apart – karta podarunkowa. cashback 5%. cashback. Szybka wysyłka na adres e-mail. E-karty podarunkowe są dostarczane w ciągu kilku minut od złożenia …

4. Kup bon podarunkowу APART – giftmall

https://giftmall.pl/catalog/apart

giftmall™ — karta podarunkowa APART ✓ Wszystkie marki i sieci handlowe … Termin Karty Podarunkowej jest wskazany bezpośrednio w wiadomości z kartą.

5. Category: Karty informacyjne | Illinois Early Learning Project

https://illinoisearlylearning.org/pl/resources/tipsheets/

Karty informacyjne IEL to łatwe do odczytania, jednostronicowe materiały na różne … talking with children wearing masks while sitting far apart from each …

6. Wyszukiwanie partnerów Karty Dużej Rodziny – [email protected]

https://empatia.mpips.gov.pl/kdr

Wyszukiwanie partnerów Karty Dużej Rodziny. wykaz. Podmioty, które nie mają fizycznego punktu sprzedaży lub usług znajdują się jedynie w wykazie.

7. APART | Metropole Zličín

https://www.metropole.cz/store/APART/75248

APART patří mezi lídry v oblasti prodeje šperků a hodinek ve střední Evropě. Jeho dlouholetá tradice sahá až do sedmdesátých let.

Często Zadawane Pytania

Co daje karta Apartu?

Rabaty gwarantowane

5% rabatu z Gold Card (wcześniej Diamond Card) na wszystkie produkty dostępne w salonach i eSklepie Apart w regularnych cenach, 10% rabatu z Platinum Card na wszystkie produkty dostępne w salonach i eSklepie Apart w regularnych cenach.


Jak uzyskać rabat w Apart?

Skorzystaj z kart podarunkowych lub bonów jubilerskich o nominałach od 100 zł do 250 zł oraz od 300 zł do 5000 zł. Dołącz do programu lojalnościowego Apart Diamond Club i skorzystaj z 5% rabatu z Gold Card lub 10% rabatu z Platinum Card na cały asortyment w regularnych cenach.


Jak sprawdzic czy karta Apart jest aktywna?

Wpisz 20-cyfrowy numer aktywnej karty upominkowej, by sprawdzić dostępne środki. Numer znajduje się na rewersie karty, pod kodem kreskowym. Karta kupiona w salonie od razu jest aktywna, karta kupiona online wymaga aktywacji.Informacje te są udostępniane przez https://logowaniepl.theloginhub.com/ w dniu .24 listopada 2022 roku.

Dodaj komentarz