Apple Do Konta- www.apple.com

Każdy z tych linków służy do Apple Do Konta do którego możesz mieć dostęp w dowolnym momencie. Udostępniliśmy również przydatne i pouczające łącza do dodatkowych informacji.

1. Twoje konto i Apple ID – Pomoc w zakupach

https://www.apple.com/pl/shop/help/your_account

Konto Apple/Apple ID umożliwia personalizację procesu dokonywania zakupów online w sklepie Apple. Utworzenie konta Apple/Apple ID pozwala uzyskać dostęp do …

2. Jak utworzyć nowe konto Apple ID

https://support.apple.com/pl-pl/HT204316

19 lis 2022 — Wybierz menu Apple > Ustawienia systemowe. · Kliknij opcję Zaloguj się za pomocą Apple ID na pasku bocznym. · Kliknij opcję Utwórz Apple ID i …

3. Korzystanie z konta Apple ID i zarządzanie nim

https://support.apple.com/pl-pl/HT203993

28 gru 2021 — Apple ID to konto niezbędne do korzystania z różnych usług Apple, takich jak App Store, Apple Music, iCloud, iMessage, FaceTime i wielu …

4. Logowanie się, używając konta Apple, na iPhonie

https://support.apple.com/pl-pl/guide/iphone/iph238921d37/ios

Funkcja logowania się, używając konta Apple, pozwala na logowanie się w obsługiwanych witrynach i aplikacjach przy użyciu swojego Apple ID.

5. Wsparcie dotyczące konta Apple ID

https://support.apple.com/pl-pl/apple-id

Dowiedz się, jak skonfigurować konto Apple ID i jak go używać. Znajdź wszystkie tematy, zasoby i opcje kontaktu związane z kontem Apple ID.

6. Dodawanie metody płatności do konta Apple ID

https://support.apple.com/pl-pl/HT201266

18 lis 2022 — Dodaj metodę płatności, która może być używana przez Ciebie i Twoją rodzinę w App Store, iCloud+, Apple Music i innych usługach.

7. Sprawdzanie salda konta Apple – Wsparcie Apple (PL)

https://support.apple.com/pl-pl/HT202359

17 sie 2022 — Sprawdzanie salda konta Apple. Swoje saldo możesz sprawdzić w aplikacji App Store. Na komputerze PC możesz w tym celu użyć aplikacji iTunes …

8. Metody płatności, których można używać z kontem Apple ID

https://support.apple.com/pl-pl/HT202631

17 sie 2022 — Stany Zjednoczone i Kanada · Apple Card · Apple Pay · Apple Cash · Większość kart kredytowych i debetowych · PayPal · Saldo konta Apple ID (z kart …

Często Zadawane Pytania

Czy my wallet jest bezpieczny?

Gdy dodasz zbliżeniowe karty lojalnościowe do aplikacji Wallet, wszystkie informacje zostaną zachowane na urządzeniu i zaszyfrowane przy użyciu kodu. Możesz wybrać, aby podczas zakupów dokonywanych za pomocą usługi Apple Pay automatycznie wyświetlany był komunikat o możliwości skorzystania z karty lojalnościowej.


Jak sprawdzić czy mój iPhone został zhakowany?

Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać na Maca lub komputer z Windowsem darmową wersję iMazing 2.14 z ich oficjalnej strony, zainstalować, następnie podłączyć iPhone’a lub iPada do komputera i wybrać opcję “Detect Spyware”.


Czy Apple zwraca pieniądze?

Standardowe zasady zwrotów

Zwroty towarów podlegają zasadom sprzedaży i zwrotu pieniędzy obowiązującym w firmie Apple. Jeśli zmienisz zdanie, możesz zwrócić zakupiony sprzęt standardowy w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostawy.


Czy mozliwe jest hakowanie iPhone?

Nie każdy użytkownik sprzętu Apple zdaje sobie z tego sprawę, ale także iPhone może zostać zaatakowany przez wirusa. Złośliwe oprogramowanie wykrada dane znajdujące się na urządzeniu takie jak numery telefonów. Hakerzy zyskują również dostęp do haseł, a to nierzadko prowadzi do strat finansowych.Podsumowując, logowanie jest ważnym krokiem w celu zapewnienia bezpieczeństwa informacji online.Poświęcając czas na logowanie, podejmujesz niezbędne środki ostrożności, aby zapewnić bezpieczeństwo swoich informacji.Więc następnym razem, gdy będziesz miał zamiar zalogować się na swojej ulubionej stronie internetowej,pamiętaj, aby poświęcić chwilę na zalogowanie się i zabezpieczyć swoje informacje.

Ten post został ostatnio zaktualizowany przez JULIA 28 listopada 2022 r.

Dodaj komentarz