Arimir – www.gov.pl

Autentyczne łącza używane do Arimir są wymienione poniżej, aby ułatwić Ci dostęp. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij te łącza. Mam nadzieję, że ten artykuł może ci się przydać. Zawarliśmy również linki do różnych marek, które mogą okazać się przydatne.

1. eWniosekPlus – Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji …

https://www.gov.pl/web/arimr/ewniosekplus-system

eWniosekPlus · Skorzystaj z bezpłatnej aplikacji Mobilna ARiMR · stopka Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa · stopka gov.pl.

2. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa – Gov.pl

https://www.gov.pl/web/arimr/wszystkie-aktualnosci

Krewniacy z ARiMR znowu w akcji · minister. 17.11.2022. Briefing prasowy w MRiRW: termin przyjmowania wniosków o pomoc klęskową dla rodzin rolniczych będzie …

3. Mobilna ARiMR – Apps on Google Play

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ARiMR.AMdR&hl=en&gl=US

18-Jul-2022 — If you are a farmer and you apply to the Agency for Restructuring and Modernization of Agriculture [ARMA], this application is for you.

4. ARiMR – Overview, News & Competitors | ZoomInfo.com

https://www.zoominfo.com/c/arimr/405978464

Who is ARiMR. ARIMR is a agency for restructuring and modernisation of agriculture to support the development of agriculture and rural areas.Read More.

5. Working at ARiMR – Glassdoor

https://www.glassdoor.com/Overview/Working-at-ARiMR-EI_IE2852157.11,16.htm

See what employees say it’s like to work at ARiMR. Salaries, reviews, and more – all posted by employees working at ARiMR.

6. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa – Facebook

https://www.facebook.com/AgencjaRestrukturyzacjiiModernizacjiRolnictwa/

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Warszawa. … Od 17 października #ARiMR przekazuje na konta rolników zaliczki z tytułu dopłat …

7. ARiMR – Google My Maps

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1hwxhGFnBcUgR_F_0l059r499UwM&hl=en_US

Warstwa bez nazwy. ARiMR. To navigate, press the arrow keys. Made with Google My Maps. No results. Search this map. Move map to. From your map.

8. #arimr hashtag on Instagram • Photos and Videos

https://www.instagram.com/explore/tags/arimr/?hl=en

842 Posts – See Instagram photos and videos from 'arimr’ hashtag.

9. ARiMR (@ARiMR_GOV_PL) / Twitter

https://twitter.com/arimr_gov_pl?lang=en

Do 18.11 #ARiMR przyjmowała wnioski od osób fizycznych i przedsiębiorstwa o przyznanie pomocy na inwestycje w przetwórstwo. Natomiast do końca grudnia …

10. Wdrażane przez ARiMR

https://prow.wrotapodlasia.pl/pl/wdrazane-przez-arimr.html

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa pełnieni rolę akredytowanej agencji płatniczej. Powstała w celu wspierania rozwoju rolnictwa i obszarów …

11. Ustawa o Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

https://lexlege.pl/ustawa-o-agencji-restrukturyzacji-i-modernizacji-rolnictwa/

Ustawa o Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa,ARiMR,Ustawa z dnia 9 maja 2008 r. o Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa …

Często Zadawane Pytania

Ile zarabia referent w ARiMR?

Referent – od minimalnej krajowej do 3,5 tys. zł, inspektor – od minimalnej krajowej do 4,8 tys. zł, starszy specjalista – od 3,3 tys. zł do 7,1 tys.


Ile zarabia się w ARiMR?

Średnie wynagrodzenie w regionalnym oddziale ARiMR

3937 zł brutto miesięcznie wynosiła na koniec 2018 roku uśredniona pensja pracownika kujawsko-pomorskiego oddziału ARiMR.


Co to za firma ARiMR?

ARiMR została wyznaczona przez Rząd RP do pełnienia roli akredytowanej agencji płatniczej. Zajmuje się wdrażaniem instrumentów współfinansowanych z budżetu Unii Europejskiej oraz udziela pomocy ze środków krajowych. Agencja, jako wykonawca polityki rolnej, ściśle współpracuje z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi.


Ile zarabia naczelnik w ARiMR?

Dowiedzieliśmy się, że prezes nie może zarabiać więcej niż 20 727,48 zł i jego pensja to najwyżej sześciokrotność przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia.Informacje te są udostępniane przez https://logowaniepl.theloginhub.com/ w dniu .25 listopada 2022 roku.

Dodaj komentarz