Arimr Kartuzy – www.arimr.gov.pl

Poniższe linki służą do Arimr Kartuzy które możesz otworzyć w dowolnym momencie. Udostępniliśmy również przydatne i informacyjne witryny, w których można uzyskać dodatkowe informacje.

1. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa – Agencja …

https://www.arimr.gov.pl/

Działania Pomocowe spoza ARiMR. Dofinansowanie do odbioru TV. Rządowy program dofinansowania zakupu dekodera lub odbiornika telewizyjnego.

2. ARIMR Kartuzy – JakiWniosek.pl

https://jakiwniosek.pl/instytucje/arimr/kartuzy

ARiMR Biuro Powiatowe w Kartuzach. Adres: ul. Kolejowa 15/17, 83-300 Kartuzy. Godziny: Otwarte do 15: …

3. ARiMR Kartuzy – Biuro Powiatowe w Kartuzach

https://arimr.info.pl/kartuzy

02-Jan-2018 — ARiMR w Kartuzach. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Kartuzy (powiat kartuski, województwo pomorskie, kod pocztowy 83-300).

4. Dane teleadresowe – Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji …

https://www.gov.pl/web/arimr/dane-teleadresowe-or11

Centrala, oddziały regionalne oraz biura powiatowe ARiMR pracują od … BIURA POWIATOWE POMORSKIEGO ODDZIAŁU REGIONALNEGO ARiMR … 83-300 Kartuzy ul.

5. Wykaz biur powiatowych – Agencja Restrukturyzacji i … – Gov.pl

https://www.gov.pl/web/arimr/wykaz-biur-powiatowych4

WYKAZ BIUR POWIATOWYCH ARiMR … 83-300 Kartuzy. ul. Kolejowa 15/17. 58 681 21 73. 58 685 44 01/02. Pomorskie. Kościerski. 83-400 Kościerzyna.

6. Biuro powiatowe ARiMR w Kartuzach * ARiMR Kartuzy

http://www.kartuzy.arimr24.pl/

Dowiedz się więcej o Biuro powiatowe ARiMR w Kartuzach. Zobacz na mapie siedzibę w Kartuzy i poznaj szczegółowe dane kontaktowe. Sprawdź teraz!

7. ARiMR Kartuzy – Biuro Powiatowe w Kartuzach – latwyarimr.pl

ARiMR Kartuzy – Biuro Powiatowe w Kartuzach

ARiMR w Kartuzach.Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Kartuzy (powiat kartuski, województwo pomorskie, kod pocztowy 83-300).

8. ARiMR Kartuzy – artykuły

https://kartuzy.naszemiasto.pl/tag/arimr-kartuzy

28-Mar-2022 — Jak informuje Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, od 31 marca do 29 maja młodzi rolnicy będą mogli się ubiegać o 150 tys. zł …

9. Dotacje arimr – artykuły – Kartuzy Nasze Miasto

https://kartuzy.naszemiasto.pl/tag/dotacje-arimr

Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zadecydował o wydłużeniu terminu naboru wniosków, w sprawie przyznanie pomocy na operacje typu… 24 …

10. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

https://godzinyotwarcia24.pl/Agencja-Restrukturyzacji-I-Modernizacji-Rolnictwa-Kartuzy-RmEe3q

… 83-300 Kartuzy ☎ Numer telefonu ✓ Godziny otwarcia ✓ Dane kontaktowe ✓ Dojazd ☆ Oferty w pobliżu. Zobacz! … [email protected].

11. Pomorski Oddział Regionalny ARiMR | Gdynia – Facebook

https://pl-pl.facebook.com/PomorskiARiMR/

Pomorski Oddział Regionalny ARiMR, Gdynia. 1389 osób lubi to · 5 osób mówi o tym · 5 użytkowników tu było. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji…

12. Piotr Lewandowski – Intern at ARiMR – LinkedIn

https://pl.linkedin.com/in/piotr-lewandowski-2961671ab

Piotr Lewandowski. Intern at ARiMR. ARiMR. Kartuzy, Woj. Pomorskie, Polska. Dołącz, aby nawiązać kontakt … Doświadczenie. ARiMR – grafika …

Często Zadawane Pytania

Ile zarabia się w ARiMR?

Z danych, które podaje związkowiec, wynika, że wynagrodzenie zasadnicze 38 proc. pracowników ARiMR mieści się w przedziale od 2,8 do 3,5 tys. zł brutto, a kolejnych 37 proc. od 3,5 do 4,2 zł brutto.


Ile zarabia specjalista w ARiMR?

Dla starszego inspektora specjalisty jest to kwota 3000 zł brutto (ok. 2100 zł „na rękę”), dla starszego specjalisty 3130 zł, a dla głównego specjalisty, naczelnika wydziału czy zastępcy kierownika biura powiatowego ARiMR będzie to 3732 zł.


Ile zarabia naczelnik w ARiMR?

Dowiedzieliśmy się, że prezes nie może zarabiać więcej niż 20 727,48 zł i jego pensja to najwyżej sześciokrotność przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia.


Co to za firma ARiMR?

ARiMR została wyznaczona przez Rząd RP do pełnienia roli akredytowanej agencji płatniczej. Zajmuje się wdrażaniem instrumentów współfinansowanych z budżetu Unii Europejskiej oraz udziela pomocy ze środków krajowych. Agencja, jako wykonawca polityki rolnej, ściśle współpracuje z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi.Informacje te są udostępniane przez https://logowaniepl.theloginhub.com/ w dniu .24 listopada 2022 roku.

Dodaj komentarz