Axa Konto – www.uniqa.pl

Poniższe linki służą do Axa Konto do którego możesz łatwo uzyskać dostęp w dowolnym momencie. Udostępniliśmy również inne przydatne i informacyjne linki do dalszych informacji.

1. CPA – UNIQA

https://www.uniqa.pl/moje-ubezpieczenia/

Zaloguj. Informacje dostępne w Twoim koncie chronione są przed dostępem osób niepowołanych. Połączenie jest szyfrowane i zabezpieczone certyfikatem.

2. AXA: towarzystwo ubezpieczeń i emerytalne – Najlepszekonto.pl

https://www.najlepszekonto.pl/axa

AXA to jedno z największych na świecie towarzystw ubezpieczeniowych, oferujące poza uniwersalnymi polisami m.in. konta emerytalne IKZE i IKE.

3. AXA: Ubezpieczenia Podróżne, Medyczne Online

https://www.axa-assistance.pl/

Kup ubezpieczenie teraz, a zapewnimy Ci pomoc w nieoczekiwanych sytuacjach. Tylko teraz ubezpieczenie podróżne z rabatem 10%!

4. Serwis Twoje Konto OFE

https://uniqaonline.pl/ofe/

Logowanie. Krok 1 Wpisz swój login (UNIKOD lub e-mail) i hasło; Krok 2 Witamy w serwisie Twoje Konto OFE. Nadanie nowego hasła.

5. Ubezpieczenia – Alior Bank

https://www.aliorbank.pl/klienci-indywidualni/ubezpieczenia.html

… Private Banking · Biuro Maklerskie · Bankowość elektroniczna · Kontakt · Otwórz konto · Alior Bank. Zaloguj Menu. Konto osobiste … Konto w aplikacji

6. Ubezpieczenia wycofane z oferty – Santander Bank Polska

https://www.santander.pl/klient-indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-wycofane-z-oferty

Ubezpieczenia do kredytów gotówkowych ; Ubezpieczenie do kredytu gotowkowego – All Risk – AXA – indywidualne. Karta Produktu · OWU ; Ubezpieczenie spłaty …

7. Podróżne World – Santander Bank Polska

https://www.santander.pl/klient-indywidualny/ubezpieczenia/podrozne-world

Jeśli jesteś użytkownikiem karty World MasterCard, to możesz łatwo ubezpieczyć się na czas podróży! Wybierz ubezpieczenie Podróżne World z banku Santander.

8. Ubezpieczenie NNW dla Ciebie i Partnera – mBank

https://www.mbank.pl/indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-ochronne/ubezpieczenie-nnw/

AXA to teraz UNIQA Masz ubezpieczenie w AXA? Zobacz co to oznacza dla Ciebie. Sprawdź. Kliknij, żeby zamknąć pasek alertu … Otwórz konto osobiste.

9. Akcja BOOMerang | Rankomat.pl

https://rankomat.pl/akcja-boomerang

Akcja BOOMerang · Kupujesz polisy, a my zwracamy Ci nawet 600 zł wprost na Twoje konto · Jak to działa? · Jak zgłosić się po odbiór swojej premii? · To co teraz?

10. AXA's Corporate Website | AXA

https://www.axa.com/

Present in 54 countries, AXA’s 153000 employees and distributors are committed to serving our 105 million clients. Our areas of expertise are applied to a …

11. Usługa "Twoje konto" w AXA DIRECT – PRNews.pl

Usługa "Twoje konto" w AXA DIRECT

13 maj 2014 — Dzięki temu, dostęp do konta w AXA DIRECT zapewniony jest wyłącznie przez skrzynkę poczty elektronicznej. Sama operacja logowania jest …

12. Mastercard we współpracy z AXA

https://bezcennechwile.mastercard.pl/wsparciedlabiznesu

Wybierz przycisk poniżej i zyskaj dodatkowe ubezpieczenie do Twojej karty firmowej Mastercard. Aktywuj ubezpieczenie za 0 złNota prawna. Dlaczego muszę podać …

13. Ubezpieczenia indywidualne – ING Bank Śląski

https://www.ing.pl/indywidualni/ubezpieczenia

Nie masz jeszcze konta w naszym banku? Załóż je teraz, przez stronę www lub w aplikacji Moje ING i zyskaj do 200 zł2. Otwórz konto …

Często Zadawane Pytania

Czy AXA jest wiarygodna?

W 2019 roku towarzystwo AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. posiadało 4,7% udziału rynkowego w segmencie ubezpieczeń majątkowych (w tym komunikacyjnych). Stosunek skarg do udziału wynosił więc około 3356 skarg. Tym samym, AXA ubezpieczenia zajęła 14. miejsce w rankingu najlepszych ubezpieczycieli pod względem poziomu skarg*.


Gdzie najlepiej ubezpieczyć się na życie?

UNIQA w Polsce

W kwietniu 2021 r. połączyła się z firmą ubezpieczeniową AXA. Razem stworzyły 5. co do wielkości grupę ubezpieczeniową w Polsce, ze wszechstronną ofertą dla osób prywatnych i rodzin, małych, średnich i dużych firm, ich pracowników oraz dla spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych i ich mieszkańców.


Czy AXA i UNIQA to to samo?

AXA ma 30 dni na wypłacenie świadczenia od otrzymania zawiadomienia o szkodzie. Jeśli wyjaśnienie okoliczności w tym terminie nie było możliwe, powinieneś dostać pieniądze w ciągu 14 dni od momentu, w którym przy zachowaniu należytej staranności ustalenie wysokości odszkodowania było możliwe.Podsumowując, logowanie jest ważnym krokiem w celu zapewnienia bezpieczeństwa informacji online.Poświęcając czas na logowanie, podejmujesz niezbędne środki ostrożności, aby zapewnić bezpieczeństwo swoich informacji.Więc następnym razem, gdy będziesz miał zamiar zalogować się na swojej ulubionej stronie internetowej,pamiętaj, aby poświęcić chwilę na zalogowanie się i zabezpieczyć swoje informacje.

Ten post został ostatnio zaktualizowany przez JULIA 28 listopada 2022 r.

Dodaj komentarz