Booking Dla Firm- partner.booking.com

Każdy z tych linków jest przeznaczony do Booking Dla Firm z którego możesz skorzystać w dowolnym momencie. Mamy również inne istotne i przydatne linki do dodatkowych informacji.

1. Logowanie do Extranetu Booking.com

https://partner.booking.com/pl/pomoc/pierwsze-kroki/udostepnienie-do-rezerwacji/logowanie-do-extranetu-bookingcom

Niedawno zarejestrowałeś się na Booking.com i chcesz zalogować się do swojego … które pomogą Ci rozwinąć firmę – prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

2. Pomoc dla Partnerów | Booking.com for Partners

https://partner.booking.com/pl/pomoc

Zmiana statusu obiektu na „otwarty/dostępny do rezerwacji” oznacza, że ukończyłeś wszystkie etapy procesu rejestracji i że podróżujący mogą dokonywać rezerwacji …

3. Kontakt – Booking.com

https://www.booking.com/content/contact-us.pl.html

Kontakt dla firm · Potrzebujesz pomocy w związku z rezerwacją? · Masz pytanie? · Prowadzisz obiekt i potrzebujesz pomocy? · Masz pytania dotyczące Booking.com dla …

4. Konto i login | Booking.com for Partners

https://partner.booking.com/pl/pomoc/konto-i-login

Dowiedz się, jak utworzyć, skonfigurować i zarządzać kontami Booking.com, wiadomościami od gości i powiadomieniami o rezerwacjach w Extranecie lub aplikacji …

5. Jak działa Booking.com w przypadku właścicieli obiektów?

https://partner.booking.com/pl/pomoc/wspolpraca-z-booking/udostepnienie-obiektu/jak-dzia%C5%82a-bookingcom-w-przypadku-w%C5%82a%C5%9Bcicieli

Chcesz zostać partnerem Booking.com, dodając swój obiekt do ponad 29 milionów … które pomogą Ci rozwinąć firmę – prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

6. Wsparcie, pomoc techniczna i kontakt z nami

https://partner.booking.com/pl/pomoc/dane-kontaktowe

Dowiedz się, jak skontaktować się z Booking.com, prześlij nam swoją opinię i otrzymaj wsparcie techniczne: znajdziesz tu lokalne numery telefonów a także …

7. Logowanie do Booking.com | Zaloguj się do Booking.com

https://www.booking.com/signin.pl.html

Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi plików cookie; Oświadczenie MSA · Kontakt dla firm · Logowanie do Extranetu. Prawa autorskie © 1996–2022 Booking.com™.

8. Gdzie można się z nami skontaktować

https://partner.booking.com/pl/pomoc/dane-kontaktowe/kontakt/gdzie-mo%C5%BCna-si%C4%99-z-nami-skontaktowa%C4%87

Dołącz do Booking.com · Extranet … Najnowsze wiadomości, informacje i wsparcie, które pomogą Ci rozwinąć firmę – prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

9. Biura na całym świecie. – Booking.com

https://www.booking.com/content/offices.pl.html

Jedyną siedziba firmy jest zarejestrowane biuro w Amsterdamie. Spółki współpracujące nie są uprawnione do działania w roli pełnomocnika lub agenta Booking.com.

10. Zarejestruj swoją firmę – Booking.com for Business

https://help.business.booking.com/hc/pl/articles/4613182697876-Zarejestruj-swoj%C4%85-firm%C4%99

29 mar 2022 — Jeśli nie jesteś w stanie zarejestrować firmy, być może masz już u nas konto. Jeśli tak, zaloguj się tutaj i kliknij „Kontynuuj z Booking.com”.

11. Podstawowe informacje o Extranecie Booking.com

https://partner.booking.com/pl/pomoc/konto-i-login/ustawienia/podstawowe-informacje-o-extranecie-bookingcom

Extranet Booking.com i jego zalety. … Przejść do Extranetu Booking.com. … które pomogą Ci rozwinąć firmę – prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

12. Rejestrowanie obiektu na Booking.com

https://partner.booking.com/pl/pomoc/wspolpraca-z-booking/dodawanie-obiektu/rejestrowanie-obiektu-na-bookingcom

Jak mogę dołączyć do Booking.com? … Rejestrowanie obiektu na Booking.com … które pomogą Ci rozwinąć firmę – prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

13. Jak mogę skontaktować się z Booking.com?

https://partner.booking.com/pl/pomoc/dane-kontaktowe/kontakt/jak-mog%C4%99-skontaktowa%C4%87-si%C4%99-z-bookingcom

Wiadomości e-mail podsumowujące Partner Hub. Najnowsze wiadomości, informacje i wsparcie, które pomogą Ci rozwinąć firmę – prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

Często Zadawane Pytania

Co to za firma booking com?

Założony w 1996 roku w Amsterdamie Booking.com z małego holenderskiego start-upu stał się jedną z wiodących firm turystycznych online na świecie. Booking.com jest częścią Booking Holdings Inc. (NASDAQ: BKNG), a jego misją jest ułatwienie wszystkim odkrywania świata.


Jaka jest prowizja na booking?

Ile zatem wynosi ta prowizja na Booking.com? To zależy jak dużo chce zapłacić gospodarz. Istnieje bowiem opcja regulowania wysokości tej opłaty od 15% do 30%.


Kiedy booking usuwa opinie?

Złodziej działający metodą na booking zamieszcza ogłoszenie hotelu/apartamentu/noclegu. Obecnie najczęściej w Chorwacji. Osoba zamawiająca następnie otrzymuje od cyberprzestępcy wiadomość na komunikatorze WhatsApp z informacją o „dopełnieniu formalności” poprzez podanie danych karty kredytowej/płatniczej.Podsumowując, logowanie jest ważnym krokiem w celu zapewnienia bezpieczeństwa informacji online.Poświęcając czas na logowanie, podejmujesz niezbędne środki ostrożności, aby zapewnić bezpieczeństwo swoich informacji.Więc następnym razem, gdy będziesz miał zamiar zalogować się na swojej ulubionej stronie internetowej,pamiętaj, aby poświęcić chwilę na zalogowanie się i zabezpieczyć swoje informacje.

Ten post został ostatnio zaktualizowany przez JULIA 28 listopada 2022 r.

Dodaj komentarz