Chmura Iphone – support.apple.com

Poniższe linki służą do Chmura Iphone do którego można łatwo uzyskać dostęp w dowolnym momencie. Ponadto udostępniamy przydatne i pełne informacji witryny, na których można znaleźć więcej informacji.

1. Plany iCloud+ i cennik – Wsparcie Apple (PL)

https://support.apple.com/pl-pl/HT201238

28-Oct-2022 — iCloud+ to działająca na zasadzie subskrypcji chmura premium Apple. Zapewnia więcej miejsca na zdjęcia, pliki i backupy, a także dostęp do …

2. Czym jest iCloud? – Wsparcie Apple (PL)

https://support.apple.com/pl-pl/guide/mac-help/mh36832/mac

Aby skonfigurować iCloud na urządzeniu iOS, iPadOS, … Dzięki funkcji Chmura rodzinna Ty i maksymalnie pięciu członków rodziny macie dostęp do niezwykłych …

3. iCloud

https://www.icloud.com/

Sign in to iCloud to access your photos, videos, documents, notes, contacts, and more. Use your Apple ID or create a new account to start using Apple …

4. Details – iCloud

https://www.icloud.com/?s=Iseo

Sign in to iCloud to access your photos, videos, documents, notes, contacts, and more. Use your Apple ID or create a new account to start using Apple …

5. iCloud – co to jest i jak korzystać? Poradnik o chmurze Apple

https://lantre.pl/blog/icloud-co-to-jest-i-jak-korzystac-poradnik-o-chmurze-apple.html

14-Jul-2022 — Chmura Apple iCloud to nic innego, jak wirtualny dysk, który służy do przechowywania plików oraz innych informacji związanych z Twoim kontem …

6. Mary Lou Chmura iPhone Cases

https://mlcfineartphotography.com/shop/iphone+cases

Choose your favorite iPhone cases from Mary Lou Chmura. All Apple iPhone cases ship within 48 hours and include a 30-day money-back guarantee.

7. Korzystanie z Dysku Google – iPhone oraz iPad – Pomoc

https://support.google.com/drive/answer/2424384?hl=pl&co=GENIE.Platform%3DiOS

You can store your files securely and open or edit them from any device using Google Drive. iPhone oraz iPad AndroidKomputer.

8. Co to jest iCloud? Kompendium wiedzy o chmurze od Apple

Co to jest iCloud? Kompendium wiedzy o chmurze od Apple

04-Feb-2022 — Inteligentny zegarek od Apple jest ściśle powiązany z iPhone’em. Gdy wylogujesz się z iClouda na … iCloud – dla kogo jabłkowa chmura?

Często Zadawane Pytania

Czy chmura Apple jest bezpieczna?

Pliki przechowywane w iCloud Drive są bezpieczne i łatwo dostępne na wszystkich Twoich urządzeniach. Każdy plik możesz znaleźć za pomocą aplikacji Pliki w systemie iOS i iPadOS, funkcji Finder na Macu, eksploratora plików na pecetach z systemem Windows lub strony iCloud.com.


O co chodzi z chmurą w iPhone?

iCloud to usługa firmy Apple, która umożliwia bezpieczne przechowywanie zdjęć, plików, notatek, haseł i innych danych w chmurze oraz automatyczne aktualizowanie ich na wszystkich Twoich urządzeniach. iCloud ułatwia także udostępnianie znajomym i rodzinie zdjęć, plików, notatek i innych materiałów.


Czy warto korzystać z iCloud?

Podsumowanie. Jeśli więc nie jesteś “niedzielnym użytkownikiem” swojego iPhone’a czy komputera Mac i ochoczo korzystasz ze swoich iUrządzęń – iCloud to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki niemu będziesz miał wszystkie najważniejsze rzeczy w niemal każdym miejscu na Ziemi.


Czy iCloud jest za darmo?

Gdy zarejestrujesz się w usłudze iCloud, automatycznie dostaniesz bezpłatnie 5 GB miejsca dyskowego. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca w iCloud lub chcesz mieć dostęp do funkcji premium, możesz przejść na usługę iCloud+.Informacje te są udostępniane przez https://logowaniepl.theloginhub.com/ w dniu .25 listopada 2022 roku.

Dodaj komentarz