E File – www.e-pity.pl

Poniższe linki służą do E File z którego możesz skorzystać w dowolnym momencie. Ponadto udostępniamy przydatne i pełne informacji strony internetowe, na których można znaleźć dodatkowe informacje.

1. O nas – e-file sp. z o.o. – e-pity

https://www.e-pity.pl/o-efile/

Zespół e-file to eksperci z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w tworzeniu wysokiej klasy aplikacji, serwisów www i w działaniach marketingowych.

2. Co to jest e-file [ID]? – fillup

https://www.fillup.pl/pomoc-fillup/efile-id/co-to-jest-efile-id/

e-file [ID] to aplikacja pomocnicza dla programów firmy e-file (fillup formalności wypełnione, e-pity, e-pity Płatnika). Aplikacja ta jest potrzebna do m.in.

3. e-file [ID] – fillup

https://www.fillup.pl/pomoc-fillup/efile-id/

Co to jest e-file [ID]? · Wysyłka e-deklaracji z e-podpisem · Wysyłka pliku JPK – e-podpis · Wysyłka pliku JPK – podpis Profilem Zaufanym ePUAP · Podpisywanie pliku …

4. e-file sp. z o.o – dobreprogramy

https://www.dobreprogramy.pl/efile-sp-z-o-o,wydawca,6627182742829185

e-pity to program przeznaczony do przygotowywania rocznych zeznań podatkowych za pomocą kreatora, który prowadzi „za rękę” podatnika. polska wersja językowa.

5. e-file sp. z o.o. sp. k. | LinkedIn

https://pl.linkedin.com/company/e-file-sp-z-o-o-

Do naszych produktów należy Program e-pity, cenione narzędzie do rozliczania deklaracji podatkowych; program fillUp, pozwalający na szybkie i proste wypełnianie …

6. Ekspert – e-file sp. z o.o. – INFOR.PL

https://www.infor.pl/eksperci/6270,e-file-sp-z-oo.html

Główne działania e-file koncentrują się na elektronicznym wypełnianiu formularzy. Z poprzednich edycji programu e-pity – najbardziej zaawansowanej …

7. e-pity – Apps on Google Play

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.efile.epitymobile&hl=en_US&gl=US

28 paź 2022 — The e-pity application, edition 2022, mobile version is the first free application in Poland for the settlement and sending of annual PITs …

8. Opinie E-File Sp. z o.o. Poznań – GoWork.pl

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,20703354

z o.o., jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E-File Sp. z o.o. o rekrutacji. Rozwiń.

9. Free File: Do your Federal Taxes for Free – IRS

https://www.irs.gov/filing/free-file-do-your-federal-taxes-for-free

Free File Fillable Forms are electronic federal tax forms, equivalent to a paper 1040 form. You should know how to prepare your own tax return using form …

10. e-file solutions – Portal Firm Powiatu Poznańskiego

https://pfpp.com.pl/de/unternehmenskatalog/branze/prawo-i-administracja/1229-e-file-solutions.html

Skorzystaj z darmowego programu do wypełniania PITów online. Producent e-file jest autorem jednej z najpopularniejszych platform do wypełniania PITów …

11. E-file Your IRS Taxes for Free with E-file.com ®

https://www.e-file.com/

E-file.com provides an online platform where users can enter their tax information and our software will help to prepare their income tax or tax extension form.

12. DOR Wisconsin e-file

https://www.revenue.wi.gov/Pages/WI-efile/home.aspx

Wisconsin Department of Revenue: Wisconsin e-file, Electronic Filing Options.

13. Parish E-File

https://parishe-file.revenue.louisiana.gov/

Parish E-File is an online tool that facilitates secure electronic filing of state and parish/city sales and use tax returns. Taxpayers should be collecting and …

Często Zadawane Pytania

Czy strona e-pity jest bezpieczna?

Wszystkie deklaracje, które wypełniają użytkownicy Programu epity są zapisywane tylko i wyłącznie na danym komputerze/ urządzeniu, na którym ta deklaracja była wypełniana. Firma e-file nie zapisuje tych danych na swoim serwerze ze względu na bezpieczeństwo Państwa wrażliwych danych.


Czy program e-pity działa?

W Programie epity® 2022 od 1 stycznia 2023 roku. możesz bezpiecznie rozliczać i wysyłać wszystkie dostępne deklaracje i e-deklaracje: PIT 37, PIT 36 i PIT 36L, PIT 28/PIT 28S, 28/A i /B, PIT 38 i 39.


Czy program e-pity jest za darmo?

Już od 7 lat pomagamy rozliczać podatek dochodowy

Dzięki naszej aplikacji szybko i sprawnie wykonasz rozliczenie PIT bez konieczności wychodzenia z domu. Program PIT pro 2022/2023 to przede wszystkim: prosta obsługa dla każdego. pełna wersja dostępna za darmo.


Czy PIT Format jest bezpieczny?

dane osobowe w programie PIT Format są w pełni bezpieczne i pozostają wyłącznie na komputerze użytkownika, system e-Deklaracji rozbudowany o obsługę najczęstszych problemów przy wysyłce elektronicznej, a dodatkowo w razie problemów – możliwość wysyłania do Producenta zapytań.
Podsumowując, logowanie jest ważnym krokiem w celu zapewnienia bezpieczeństwa informacji online. Poświęcając czas na logowanie, podejmujesz niezbędne środki ostrożności, aby zapewnić bezpieczeństwo swoich informacji. Więc następnym razem, gdy będziesz miał zamiar zalogować się na swojej ulubionej stronie internetowej, pamiętaj, aby poświęcić chwilę na zalogowanie się i zabezpieczyć swoje informacje.

Ten post został ostatnio zaktualizowany przez JULIA 30 listopada 2022 r.

Dodaj komentarz