E Learning Wot – wot-elearning.ron.mil.pl

Wszystkie poniższe linki służą do E Learning Wot do którego można łatwo uzyskać dostęp w dowolnym momencie. Ponadto udostępniliśmy przydatne i pouczające linki do wszelkich dodatkowych informacji.

1. platforma zdalnego kształcenia wot dla kandydatów

https://wot-elearning.ron.mil.pl/kandydat/login/forgot_password.php

Za pomocą przeglądarki internetowej Google Chrome lub Microsoft Edge należy zalogować się na poniższą stronę: wot-elearning.ron.mil.pl/kandydat.

2. HelpDesk

https://wot-elearning.ron.mil.pl/login/forgot_password.php

W przypadku problemów z zalogowaniem się na platformie e-learning należy skorzystać z pomocy Helpdesk dostępnej na Portalu Informacyjnym Wojsk Obrony …

3. E-learning – DWOT – WOJSKO-POLSKIE.PL

https://www.wojsko-polskie.pl/dwot/e-learning/

Oprócz kursów i szkoleń tworzonych przez kadrę DWOT, na platformie znajdują się także szkolenia pozyskane od producentów nowo wprowadzanego do WOT sprzętu i …

4. Platforma e-learningowa WOT

https://szkolenia.wot.org.pl/

Załóż konto w serwisie · Potwierdź założenie konta · Zaloguj się na platformie e-learningowej · Wybierz szkolenie.

5. e-learning – Wielkopolska Organizacja Turystyczna

https://www.wot.org.pl/tag/e-learning/

15 sty 2021 — 61-823 Poznań, ul. Piekary 17, piętro 9. tel. +48 61 66 45 234 · [email protected]. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w …

6. ‍ ‍ PLATFORMA zdalnego kształcenia do #WOT ⤵️ | Facebook

https://ne-np.facebook.com/WKUSlupsk/posts/platforma-zdalnego-kszta%C5%82cenia-do-wot-%EF%B8%8F/5186929201326520/

ℹ️ Informujemy, że została uruchomiona platforma zdalnego kształcenia do #WOT https://wot-elearning.ron.mil.pl/kandydat/login/index.php.

7. Podstawy Survivalu (SERE A) – e‑Learning WAT

https://e-learning.wat.edu.pl/course/index.php?categoryid=109

Site color. R; A; A; A. Przejdź do głównej zawartości. Panel boczny. E-LEARNING WAT. Strona główna; Więcej. Polski ‎(pl)‎. English ‎(en)‎ Polski ‎(pl)‎.

8. E-learning – Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

https://www.wsb.net.pl/e-learning/

E-learning. Logowanie do platformy; Instrukcja korzystania z platformy. ZALOGUJ SIĘ DO PLATFORMY. Kontakt w sprawie platformy edukacyjnej.

9. Instrukcja dla uczestników – e-Learning

https://elearning.wzp.pl/mod/page/view.php?id=495&lang=de

Niniejsza instrukcja opisuje sposób obsługi platformy e-Learning przez uczestnika kursów. Kursy dostępne na platformie są przeznaczone dla dwóch grup …

10. Logowanie do usługi Yammer – Pomoc techniczna firmy …

https://support.microsoft.com/pl-pl/office/logowanie-do-us%C5%82ugi-yammer-d863154a-4223-4ea2-8855-ccc971321b8e

Kliknij nazwę sieci, aby zmienić ustawienia powiadomień dla tej sieci. Ustawienia użytkownika dotyczące tego, kiedy powiadomienia są wysyłane pocztą e-mail.

11. WOT: zapraszamy szkolenia dla branży – Wasza Turystyka

WOT zaprasza na szkolenia dla branży. Pozycjonowanie stron, finanse, promocja

17 lis 2022 — E-learning dla każdego. Kursy w formie e-learningu, czyli interaktywne szkoleń, których tempo jest indywidualnie kontrolowane przez każdego …

12. ZAKRES WIEDZY TEORETYCZNEJ OBOWIĄZUJĄCEJ …

http://tools.aps.edu.pl/pliki/legia/03.pdf

Szkolenie podstawowe WOT, realizowane jest w Jednostkach Wojskowych, … materiału dostarczonego w ramach kształcenia na odległość (e-learning,.

Często Zadawane Pytania

Czy za 16-dniowe szkolenie WOT wynagrodzenie?

16dniowe szkolenie WOT – jakie należy się wynagrodzenie

Jak również poddani wstępnym testom sprawnościowym. Za kazdy dzień takiego szkolenia, żołnierz WOT otrzymuje służby uposażenie zasadnicze według stopnia etatowego zajmowanego stanowiska służbowego. Przykład: kapitan otrzyma kwotę 16 x 184,95 zł.


Ile pieniedzy dostają Terytorialsi?

„Fakt” zwraca uwagę, że podwyżki otrzymają także żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej. „Stawka dzienna uposażenia zasadniczego żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej (szeregowy) do tej pory wynosiła 117,14 zł. Teraz to 129,96 zł” – podaje gazeta.


Ile można zarobić w WOT?

Wynagrodzenie za ćwiczenia wojskowe to 129,96 zł za każdy dzień w przypadku szeregowego. Kwota ta jest uzależniona od stopnia wojskowego. Oprócz tego każdy żołnierz, niezależnie od stopnia, dostaje stały dodatek za gotowość do służby w wysokości 456,00 zł. Uposażenie żołnierza nie podlega opodatkowaniu.


Czy warto iść do WOT?

Wykonują zadania żołnierza na zasadzie planowych albo nieplanowych powołań, wtedy zakładają mundur żołnierza obrony terytorialnej i realizują te zadania. Uważam, że to świetna alternatywa dla osób, które chciałyby zrobić w swoim życiu coś innego, niż tylko funkcjonować na zasadzie praca-dom – sugerował.
Podsumowując, logowanie jest ważnym krokiem w celu zapewnienia bezpieczeństwa informacji online. Poświęcając czas na logowanie, podejmujesz niezbędne środki ostrożności, aby zapewnić bezpieczeństwo swoich informacji. Więc następnym razem, gdy będziesz miał zamiar zalogować się na swojej ulubionej stronie internetowej, pamiętaj, aby poświęcić chwilę na zalogowanie się i zabezpieczyć swoje informacje.

Ten post został ostatnio zaktualizowany przez JULIA 30 listopada 2022 r.

Dodaj komentarz