E Obywatel- e-obywatel.pl

Wszystkie poniższe linki służą do E Obywatel, do którego można łatwo uzyskać dostęp w dowolnym momencie. Mamy również inne pomocne i informacyjne linki do dalszych informacji.

1. e-Obywatel

https://e-obywatel.pl/

e-Obywatel.pl jest bezpiecznym i pewnym mechnizmem do wymiany informacji i płatności między Obywatelem, a naszym Urzędem. Wspieramy bezpieczene systemy …

2. Usługi dla obywatela – Portal Gov.pl

https://www.gov.pl/web/gov/uslugi-dla-obywatela

Uzyskaj dowód osobisty e-dowód;ważność. Uzyskaj zaświadczenie o swoich danych przetwarzanych w Rejestrze Dowodów Osobistych RDO;opiekun prawny;kurator.

3. mObywatel – Portal Gov.pl

https://www.gov.pl/web/mobywatel

e-Pełnomocnictwa. mObywatel ułatwi załatwianie spraw za pomocą pełnomocnictwa. W aplikacji i w przeglądarce: udzielisz pełnomocnictwa innej osobie, …

4. eObywatel – Apps on Google Play

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.hsi.eobywatel2&hl=en_US&gl=US

22 abr 2022 — Free application for residents of the communes of Bierutów, Choszczno, Kamienna Góra, Kluczbork, Koniecpol, Mirzec, Nowa Ruda, Ozimek, …

5. e-Obywatel

https://estryszow.eu/

Aplikacja pozwala obywatelowi przeglądać wszystkie opłaty nieuregulowane, a także zapłacić należności przez telefon. Aktywacja aplikacji. Do aktywacji aplikacji …

6. ECDL e-obywatel: Zdzislaw Nowakowski, Witold Sikorski

ECDL e-obywatel [Zdzislaw Nowakowski, Witold Sikorski] on Amazon.com. *FREE* shipping on qualifying offers. ECDL e-obywatel.

7. e-Obywatel

https://e-obywatel.swietajno.pl/

Idealnym uzupełnieniem portalu eObywatel jest dostępna na telefony z iOS oraz Androidem aplikacja mobilna, która pozwoli funkcjoinalnie korzystać z portalu w …

8. E-Obywatel – Pruszków

https://www.pruszkow.pl/samorzad/e-urzad/e-obywatel/

Osobisty rachunek bankowy dla seniora. 12 lutego 2021; 3 min. czyt. E-Obywatel · Wystartował e-Urząd Skarbowy. 2 lutego 2021; 2 min. czyt.

Często Zadawane Pytania

Czy warto zainstalować aplikację mObywatel?

Czy warto korzystać z aplikacji mObywatel? Korzystanie z aplikacji mObywatel jest o wiele bardziej bezpieczne niż noszenie wszystkich tych dokumentów w portfelu. Do aplikacji masz dostęp tylko Ty, ponieważ jest ona chroniona tym, czym sobie wybierzesz.


Czy korzystanie z aplikacji mObywatel jest bezpieczne?

Wszystkie Twoje dane w aplikacjibezpieczne, podpisane certyfikatem i zaszyfrowane.


Czy mObywatel szpieguje?

Fałszywa aplikacja mObywatel tak naprawdę jest keyloggerem. Po zainstalowaniu podrobionej aplikacji mObywatel zacznie ona wykradać nasze dane logowania do banku oraz portali społecznościowych. Nasze dane zostaną przesłane do hakerów. Na atak narażeni są posiadacze telefonów z systemem Android.


Czy e obywatel to profil zaufany?

Jeśli chcesz korzystać z mTożsamości w aplikacji mObywatel — potrzebujesz profilu zaufanego (eGo). Pozwala on potwierdzić twoją tożsamość. Chodzi o to, żeby nikt nie mógł się pod ciebie podszyć. Załóż profil zaufany online — jeśli jeszcze go nie masz.
Podsumowując, logowanie jest ważnym krokiem w celu zapewnienia bezpieczeństwa informacji online. Poświęcając czas na logowanie, podejmujesz niezbędne środki ostrożności, aby zapewnić bezpieczeństwo swoich informacji. Więc następnym razem, gdy będziesz miał zamiar zalogować się na swojej ulubionej stronie internetowej, pamiętaj, aby poświęcić chwilę na zalogowanie się i zabezpieczyć swoje informacje.

Ten post został ostatnio zaktualizowany przez Małgorzatę 4 grudnia 2022 r.

Dodaj komentarz