E Pfron- www.pfron.org.pl

Poniższe linki prowadzą do E Pfron do którego możesz swobodnie uzyskać dostęp w dowolnym momencie. Zawarliśmy również inne pomocne i informacyjne linki, aby uzyskać więcej informacji.

1. System e-PFRON2 – Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób …

https://www.pfron.org.pl/pracodawcy/wplaty-obowiazkowe/system-e-pfron2/

System e-PFRON2 jest oprogramowaniem służącym do składania deklaracji i … przez pracodawców zobowiązanych do wpłat lub zwolnionych z wpłat na PFRON.

2. Kontakt – Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób …

https://www.pfron.org.pl/kontakt/

1 – Obsługa dofinansowań do wynagrodzeń i refundacji składek ZUS lub KRUS oraz systemu SODiR · 2 – Obsługa deklaracji i wpłat obowiązkowych oraz systemu e-PFRON.

3. PFRON | druki, formularze online

https://www.druki-formularze.pl/kategoria/pfron

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2012-2022 e-file sp. z o.o. sp. k. Serwis ma charakter informacyjny. Warunki korzystania z serwisu zawarte są w …

4. Nowa wersja aplikacji e-PFRON OffLine – Baza wiedzy

Nowa wersja aplikacji e-PFRON OffLine

Wersja aplikacji e-PFRON OffLine (1.7.0) zawiera zmiany dotyczące m.in. wykazywania złagodzeń obowiązku wpłat w deklaracjach, wyliczania kwot w deklaracji DEK- …

5. Rejestracja pracodawcy w systemie e-PFRON – e-pelnosprawni

https://e-pelnosprawni.pl/e-pelnosprawni/dla-pracodawcow/wplaty-na-pfron/rejestracja-pracodawcy-w-systemie-e-pfron/

Rejestracja pracodawcy w systemie e-PFRON. Pracodawcy zobowiązani do wpłat oraz zwolnieni z wpłat na PFRON zobowiązani są do rejestracji w systemie PFRON.

6. PFRON logowanie, czyli jak zalogować się do systemów …

https://mywspieramy.org/porady/pfron-logowanie/

System e-PFRON2. Internetowa bezpłatna platforma dla pracodawców zobowiązanych do uiszczania obowiązkowych wpłat na PFRON oraz pracodawców zwolnionych z …

7. PFRON Łódź • Dofinansowanie, kontakt … – JakiWniosek.pl

https://jakiwniosek.pl/instytucje/panstwowy-fundusz-rehabilitacji-osob-niepelnosprawnych-pfron/lodz

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) w Łodzi … portalu e-PFRON2, dostępnego pod adresem: https://pracodawca.e-pfron.pl/.

8. Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych …

https://jakiwniosek.pl/instytucje/panstwowy-fundusz-rehabilitacji-osob-niepelnosprawnych-pfron

Należy zaznaczyć, że przy ustalaniu zatrudnienia nie uwzględnia się osób zatrudnionych w oparciu o umowy cywilnoprawne. System e-PFRON2 – składki PFRON online.

9. e-Pfron – it centrum

e-Pfron

Aplikacja e-PFRON OffLine jest samodzielnym programem pozwalającym na przygotowanie i podpisanie dokumentów. Pracuje w środowisku Windows 7, 8, 8.1, 10.

10. PFRON – Państwowy Fundusz Rehabilitacji … – Payroll 360

https://www.payroll360.pl/pfron-panstwowy-fundusz-rehabilitacji-osob-niepelnosprawnych

Pierwsze kroki z PFRON można rozpocząć od założenia swojego profilu na odpowiedniej stronie internetowej (https://pracodawca.e-pfron.pl/login), …

11. Nowa wersja aplikacji e-PFRON OffLine – Komunikaty

http://www.popon.pl/images/stories/AKTUALNOSCI/pliki_2012/Nowa_wersja_aplikacji_ePFRON_OffLine.html

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych – Nowa wersja aplikacji e-PFRON OffLine – Komunikaty –

12. DEK-Z (Deklaracja identyfikacyjna pracodawców … – Lex

https://sip.lex.pl/wzory-i-narzedzia/wzory/dek-z-deklaracja-identyfikacyjna-pracodawcow-zobowiazanych-do-wplat-na-318774206

Numer w rejestrze PFRON powinien być wpisywany także na formularzu wpłaty … Należy wpisać adres e-mail osoby odpowiedzialnej za kontakty z PFRON.

Często Zadawane Pytania

Co się należy osobie niepełnosprawnej z PFRON 2022?

900 zł w przypadku osób niepełnosprawnych zaliczonych do umiarkowanego stopnia niepełnosprawności (w sumie kwota dofinansowania wynosi 2100 zł), 600 zł w przypadku osób niepełnosprawnych zaliczonych do lekkiego stopnia niepełnosprawności (w sumie kwota dofinansowania wynosi 1050 zł).


Ile wynosi dofinansowanie PFRON do komputera?

W przypadku osób z dysfunkcją obu kończyn górnych górna granica wynosi 7 tys. zł, natomiast niepełnosprawni z dysfunkcją narządu wzroku i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności mogą liczyć maksymalnie na 7,5 tys. zł. Jeżeli wniosek składa osoba niewidoma, wówczas maksymalna wysokość dotacji to 24 tys.


Co się należy osobie niepełnosprawnej z PFRON?

Zakres wsparcia, jakie oferuje PFRON, jest szeroki i zróżnicowany. Osoby niepełnosprawne w latach 2020/2021 mogą uzyskać dofinansowanie do windy schodowej, do laptopa, prawa jazdy, protez, edukacji, rehabilitacji i wielu innych towarów oraz usług.
Podsumowując, logowanie jest ważnym krokiem w celu zapewnienia bezpieczeństwa informacji online. Poświęcając czas na logowanie, podejmujesz niezbędne środki ostrożności, aby zapewnić bezpieczeństwo swoich informacji. Więc następnym razem, gdy będziesz miał zamiar zalogować się na swojej ulubionej stronie internetowej, pamiętaj, aby poświęcić chwilę na zalogowanie się i zabezpieczyć swoje informacje.

Ten post został ostatnio zaktualizowany przez Małgorzatę 4 grudnia 2022 r.

Dodaj komentarz