E Pit Ministerstwo – www.podatki.gov.pl

Poniższe linki służą do E Pit Ministerstwo do którego można łatwo uzyskać dostęp w dowolnym momencie. Dodatkowo udostępniliśmy pomocne i informacyjne linki do dodatkowych informacji.

1. PIT – podatki.gov.pl

https://www.podatki.gov.pl/pit/

PIT · Wybierz sposób rozliczenia · Twój e-PIT · Komunikaty · O podatku PIT · Narzędzia · podatki.gov.pl.

2. podatki.gov.pl

https://www.podatki.gov.pl/

Serwis Ministerstwa Finansów. Tu znajdziesz informacje o podatkach i … PIT. Tu rozliczysz podatek dochodowy od osób fizycznych. … Wyślij e-deklarację.

3. Twój e-PIT – rozlicz podatek i skorzystaj z przysługujących ulg

https://www.gov.pl/web/finanse/twoj-e-pit–rozlicz-podatek-i-skorzystaj-z-przyslugujacych-ulg

5 kwi 2022 — Twój e-PIT to prosty i wygodny sposób na rozliczenie z urzędem skarbowym. Aby skorzystać z usługi wystarczy zalogować się do e-Urzędu Skarbowego …

4. Logowanie do e-Urzędu Skarbowego (Twój e-PIT) – Gov.pl

https://www.gov.pl/web/mobywatel-w-aplikacji/logowanie-eurzad-skarbowy-epit

Na ekranie smartfona widoczna aplikacja mObywatel. Na drugim. Twój e-PIT jest częścią e-Urzędu Skarbowego, czyli internetowego serwisu Ministerstwa Finansów i …

5. Twój e-PIT – wczytaj i sprawdź z Portalu Podatkowego MF

https://www.e-pity.pl/twoj-e-pit/

Rozlicz Twój e-PIT w Programie e-pity 2022/2023. Wczytaj i sprawdź Twój e-PIT z portalu Ministerstwa Finansów i upewnij się, że nie zawiera błędów.

6. Program e-pity – rozlicz swój PIT w sezonie 2022/2023 | e-pity

https://www.e-pity.pl/

Rozlicz deklaracje podatkowe za 2022 w Programie e-pity i skorzystaj z bezpiecznej chmury Dysk e-pity. Czytaj praktyczne poradniki i rozlicz podatki w 2023.

7. Choose authentication method | Ministry of Finance

https://urzadskarbowy.gov.pl/

Your tax data. your PESEL or NIP identification, and the revenue amount. You will have access to e-PIT …

8. Program PIT 2022/2023 online – rozliczenie PIT przez internet

https://www.podatnik.info/program-do-pit

Wyślij PIT do Ministerstwa Finansów. e-deklaracje wysyłka online. Jak wypełnieć PIT 2022/2023? Już nie musisz instalować Programu PIT pro 2022/ …

9. PIT online 2022 w 2023 roku – jak rozliczyć? – PIT.pl

https://www.pit.pl/pit-online/

7 wrz 2022 — Wysyłka PIT online może odbyć się za pośrednictwem programu do rozliczeń rocznych, e-deklaracji przygotowanych przez Ministerstwo Finansów a …

10. Twój e-PIT | Warsaw – Facebook

https://www.facebook.com/Twoj.ePIT/

Twój e-PIT, Warszawa. 4427 likes · 3 were here. Oficjalny profil kampanii edukacyjno-informacyjnej usługi Twój e-PIT, prowadzony przez Ministerstwo…

11. Od teraz PIT… rozliczy się sam! Wprowadzono usługę Twój e …

Od teraz PIT… rozliczy się sam! Wprowadzono usługę Twój e-PIT

W lutym 2019 roku Ministerstwo Finansów i Krajowa Administracja Skarbowa wprowadziły usługę Twój e-PIT. Na czym polega nowy sposób rozliczenia podatkowego?

Często Zadawane Pytania

Czy program e pity jest bezpieczny?

Działa sprawnie, oblicza i wysyła do urzędu. Drugi rok korzystam i jestem zadowolona. Aplikacja w bardzo przystępny i prosty sposób pozwala na szybkie złożenie zeznania w trybie on-line, bezpośrednio do urzędu skarbowego. Doskonałe narzędzie dla podatników, korzystałem z tego narzędzia również w poprzednim roku.


Czy muszę zaakceptować swój e-PIT?

Podatnik, który wybiera sposób rozliczenia PIT-37 lub PIT-38 za 2021 r. w usłudze Twój ePIT i nie chce skorzystać z ulg czy odliczeń innych poza wskazaną w usłudze ulgą na dzieci ani dokonać innych zmian nie musi się logować i akceptować zeznania.


Jak sprawdzić czy PIT jest dobrze rozliczony?

Po zalogowaniu się na stronie urzędu musimy znaleźć panel z napisem Twój e-PIT, a następnie na górze strony szukamy sekcji – złożone dokumenty i wybieramy rok, za który się rozliczamy. Później na ekranie wyświetli się status naszego PIT-u oraz informacje dotyczące zwrotu naszego podatku. Więcej o: urząd skarbowy.


Czy Urząd Skarbowy rozliczy za mnie PIT?

W przypadku zeznań podatkowych PIT-37 i PIT-38 za 2021 rok, jeżeli podatnik nie podejmie żadnych czynności w celu ich wypełnienia i złożenia, to przygotowane (wypełnione) przez Krajową Administrację Skarbową wersje tych zeznań (w usłudze Twój e-PIT) zostaną 2 maja 2022 automatycznie zaakceptowane (złożone).
Podsumowując, logowanie jest ważnym krokiem w celu zapewnienia bezpieczeństwa informacji online. Poświęcając czas na logowanie, podejmujesz niezbędne środki ostrożności, aby zapewnić bezpieczeństwo swoich informacji. Więc następnym razem, gdy będziesz miał zamiar zalogować się na swojej ulubionej stronie internetowej, pamiętaj, aby poświęcić chwilę na zalogowanie się i zabezpieczyć swoje informacje.

Ten post został ostatnio zaktualizowany przez JULIA 30 listopada 2022 r.

Dodaj komentarz