Epuap2- epuap.gov.pl

Wszystkie poniższe linki są przeznaczone specjalnie do Epuap2 i możesz z łatwością uzyskać do nich dostęp w dowolnym momencie. Ponadto udostępniamy przydatne i pełne informacji witryny, na których można znaleźć więcej informacji.

1. Wybór loginu – ePUAP

https://epuap.gov.pl/wps/myportal

Zaloguj się. Wybierz bezpieczny sposób logowania. Profil zaufany, e-dowód lub bankowość elektroniczna. Najczęściej używana metoda. Wybierz …

2. ePUAP

https://epuap.login.gov.pl/

gov.pl Serwis Rzeczypospolitej Polskiej. Podpisz dokument elektronicznie. za pomocą podpisu zaufanego · Wejdź na Mój Gov. i skorzystaj ze swojej skrzynki.

3. Logowanie za pomocą hasła – Profil zaufany

https://pz.gov.pl/dt/login/login

Zaloguj się do profilu zaufanego. Użyj na przykład nazwy użytkownika, adresu e-mail albo swojego konta bankowego. Nie masz profilu? Załóż go online.

4. VirCom ePUAP2 Readme – GitHub

https://github.com/vircom/ePUAP2

The recommended way to install VirCom ePUAP2 library is through Composer. # Install Composer curl -sS https://getcomposer.org/installer | php.

5. ePUAP2 – Sąd Rejonowy w Radomiu

https://radom.sr.gov.pl/index.php?p=m&idg=mg,174,252

ePUAP (elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej) – ogólnopolska platforma teleinformatyczna służąca do komunikacji obywateli i przedsiębiorców z …

6. Elektroniczna Skrzynka Podawcza ePUAP2

https://minskmazowiecki.praca.gov.pl/en/elektroniczna-skrzynka-podawcza-epuap2/?p_auth=O8h34JKu&p_p_id=101_INSTANCE_YWHPFW4KEFj8&p_p_lifecycle=1&p_p_state=exclusive&p_p_mode=view&p_p_col_id=column-1&p_p_col_count=1&_101_INSTANCE_YWHPFW4KEFj8_struts_action=%2Fasset_publisher%2Fexport_journal_article&_101_INSTANCE_YWHPFW4KEFj8_groupId=3801509&_101_INSTANCE_YWHPFW4KEFj8_articleId=4812810&_101_INSTANCE_YWHPFW4KEFj8_targetExtension=pdf

Elektroniczna Skrzynka Podawcza ePUAP2 https://minskmazowiecki.praca.gov.pl/en/elektroniczna-skrzynka-podawcza-epuap2.

7. Profil Zaufany na Platformie ePUAP2 – Dobczyce.pl

https://www.dobczyce.pl/sites/default/files/pliki_bip_do_pobrania/epuap2_profil_zaufany_-_wersja_pdf.pdf

Konto na Platformie ePUAP2 umożliwia obywatelom załatwianie wielu urzędowych spraw bez konieczności wychodzenia z domu. Dzięki Elektronicznej Skrzynce Podawczej.

8. EPUAP2 – Serwis Internetowy Urzędu Gminy Udanin

https://www.udanin.pl/asp/pl_start.asp?typ=14&menu=126&strona=1

Profil Zaufany to Twoje darmowe narzędzie, które umożliwia m.in. logowanie i składanie podpisu elektronicznego, dzięki któremu można załatwiać, określone sprawy …

9. Załatw sprawy urzędowe przez internet na ePUAP – Gov.pl

https://www.gov.pl/web/gov/zalatwiaj-sprawy-urzedowe-przez-internet-na-epuap

Chcesz załatwić sprawę w USC, US, ZUS albo w urzędzie gminy? Brakuje ci zaświadczenia lub odpisu, a może chcesz złożyć wniosek? Możesz zrobić to przez …

10. Interpelacja nr 30650 – tekst – Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

https://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/InterpelacjaTresc.xsp?key=7AB043A9

w sprawie nieprawidłowości w realizacji projektu ePUAP2. Szanowny Pan. Andrzej Halicki. Minister Administracji i Cyfryzacji. Interpelacja poselska.

11. EPUAP2 | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w …

https://sp2debno.edupage.org/a/epuap2

Instrukcja korzystania z ePUAP2. Prosimy o zapoznanie się z poniższą instrukcją. Elektroniczna-skrzynka-podawcza-ePUAP.pdf …

12. Drukuj informację – Elektroniczna Skrzynka Podawcza ePUAP2

http://www.oswiecim.sr.gov.pl/print.php?p=m&idg=mg,176

Elektroniczna Skrzynka Podawcza ePUAP2. Chcesz wysłać pismo ogólne do Sądu Rejonowego w Oświęcimiu (na Elektroniczną Skrzynkę Podawczą w portalu ePUAP2 ) wejdź …

Często Zadawane Pytania

Czy podpis ePUAP jest bezpieczny?

Gdy przesyłasz nam swoje dane, korzystamy z protokołu HTTPS. Dzięki temu twoje dane są zaszyfrowane – to znaczy, że nikt niepowołany ich nie przeczyta. Zaszyfrowane dane podpisujemy certyfikatem SSL, który zapewnia bezpieczeństwo transmisji – czyli przesyłania danych z twojego komputera do naszego systemu.


Czy ePUAP i profil zaufany to jest to samo?

Profil zaufany jest powiązany z Elektroniczną Platformą Usług Administracji Publicznej (ePUAP). Korzystając z niego możesz się logować do serwisu elektronicznego konkretnego urzędu.


Co to jest ePUAP 2?

Platforma udostępnia infrastrukturę technologiczną do świadczenia obywatelom i przedsiębiorcom podstawowych usług w zakresie komunikacji elektronicznej z administracją. Wśród użytkowników ePUAP znajdują się zarówno jednostki administracji centralnej, jak i samorządy, a wśród nich urzędy gmin.


Co można załatwić za pomocą ePUAP?

złożyć wniosek o dowód osobisty i prawo jazdy. Są to także Urzędy Stanu Cywilnego, ZUS, NFZ, urzędy pracy, urzędy skarbowe czy Krajowy Rejestr Karny. Dodatkowo ePUAP obsługuje rejestr PESEL i Rejestr Dowodów Osobistych oraz inne, lokalne i regionalne urzędy administracji publicznej oraz instytucje publiczne.
Podsumowując, logowanie jest ważnym krokiem w celu zapewnienia bezpieczeństwa informacji online. Poświęcając czas na logowanie, podejmujesz niezbędne środki ostrożności, aby zapewnić bezpieczeństwo swoich informacji. Więc następnym razem, gdy będziesz miał zamiar zalogować się na swojej ulubionej stronie internetowej, pamiętaj, aby poświęcić chwilę na zalogowanie się i zabezpieczyć swoje informacje.

Ten post został ostatnio zaktualizowany przez Małgorzatę 4 grudnia 2022 r.

Dodaj komentarz