Rodzinka Carrefour – www.carrefour.pl

Wszystkie poniższe linki są przeznaczone do Rodzinka Carrefour które możesz otworzyć w dowolnym momencie. Zawarliśmy również inne przydatne i informacyjne linki do wszelkich dodatkowych informacji.

1. programy lojalnościowe – Zakupy online z dostawą do domu

https://www.carrefour.pl/programy-lojalnosciowe

Dołącz do naszych programów lojalnościowych w sklepach Carrefour, Market oraz Express. … Teraz karty Rodzinka i Seniora również w Twoim telefonie.

2. Karta Carrefour Rodzinka – jak z niej korzystać?

Karta Carrefour Rodzinka – jak z niej korzystać?

27 Jan 2021 — Rodzinka to nazwa programu lojalnościowego, który stworzyła sieć Carrefour. Mogą z niego korzystać klienci sklepów Carrefour Market. Polega on …

3. Karta Rodzinka, Seniora – Carrefour Gazetka Promocje

https://carre.foundtt.com/pl/programu/

Karta Rodzinka Szczegóły programu Karta Seniora. Dołącz do programów lojalnościowych w sklepach Carrefour, Market oraz Express.

4. Functional Card: Rodzinka (Shops – Colnect

https://colnect.com/en/functional_cards/functional_card/17578-Rodzinka-Carrefour-Shops_-_Supermarkets-Poland

Functional Card: Rodzinka (Shops – Supermarkets, Poland(Carrefour) Col:PL-CARR-006.01. Buy, sell, trade and exchange collectibles easily with Colnect …

5. Promocja Z kartą rodzinka w Carrefour Market – Gazetki.pl

https://www.gazetki.pl/sklepy/carrefour-market/oferty/z-karty-rodzinka-promocja-16767300/

1 day ago — Oferty Z kartą rodzinka i promocje internetowe prosto z najnowszej gazetki Carrefour Market · Czy w następnej gazetce Carrefour Market pojawi się …

6. Program lojalnościowy Carrefour Rodzinka – czy warto …

Program lojalnościowy Carrefour Rodzinka – czy warto korzystać?

14 Apr 2022 — Chcesz otrzymywać dodatkowe kupony rabatowe? Sprawdź, na czym polega program lojalnościowy Rodzinka od Carrefour.

7. Karta rodzinka Carrefour – oszczędzaj na zakupach

Karta rodzinka Carrefour

14 Apr 2021 — Karta Rodzinka Carrefour to program lojalnościowy dla klientów jednej z największej sieci supermarketów w Polsce. Carrefour wzorem innych …

8. Carrefour – Photos – Facebook

https://www.facebook.com/CarrefourLodzBandurskiego/photos/

See photos, profile pictures and albums from Carrefour. … May be a cartoon of 1 person, standing and text that says 'Carrefour Rodzinka.

9. Karta Rodzinka od Carrefour-jak ją usunąć z Wallet?

https://discussions.apple.com/thread/252560115

Hi karola1708,. Thank you for using the Apple Support Communities. You’ve posted a question in the English Community.

10. Mój Carrefour – Apps on Google Play

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.carrefour.carrefourmobile&hl=en_GB&gl=US

Carrefour mobile application lets you create your own shopping list, scan products codes and get current promotions in selected Carrefour stores in Poland.

11. Lista sklepów z Programem punktowym Rodzinka

https://ec4adm.test.eforce.pl/files/displaypage/program-rodzinka-qm9bhf.pdf

pocztowy Adres. Marka. PROGRAM. RODZINKA. Aplikacja mobilna. Program. Senior. 1. Y05 Bolesławiec. 59-700. Śluzowa 21. Carrefour Market.

Często Zadawane Pytania

Co daje karta Rodzinka?

Punkty w ramach programu Rodzinka otrzymamy za określone zakupy. Przede wszystkim za zakupy o wartości od 0,01 do 9,99 zł dostaniemy 1 punkt. Następnie za każde wydane 10 zł zostaną nam przyznane kolejne 3 punkty. Jak widać, im więcej wydamy jednorazowo podczas zakupów, tym więcej punktów otrzymamy.


Co daje Karta Seniora w Carrefourze?

Jednym z nich jest Karta Seniora działająca w super- i hipermarketach Carrefour, która daje możliwość uzyskania rabatów na zakupy osobom po 60. roku życia. Każda osoba, spełniająca ten warunek może bezpłatnie przystąpić do programu i wyrobić Kartę Seniora w Punkcie Obsługi Klienta w sklepie Carrefour.


Jak zarejestrować kartę Rodzinka Carrefour?

Rejestracja Karty online – odbywa się poprzez: wypełnienie formularza znajdującego się na stronie internetowej www.carrefour.pl. Rejestracja online jest dostępna dla każdej karty i dla każdego adresu e-mail lub numeru telefonu jednorazowo.


Jak zalogować się do Carrefoura?

Jeśli jesteś użytkownikiem aplikacji Mój Carrefour i logujesz się za pomocą adresu e-mail, numeru telefonu lub poprzez social media, będziesz mógł tym samym loginem oraz hasłem zalogować się do carrefour.pl i realizować zakupy online.


Podsumowując, logowanie jest ważnym krokiem w celu zapewnienia bezpieczeństwa informacji online.Poświęcając czas na logowanie, podejmujesz niezbędne środki ostrożności, aby zapewnić bezpieczeństwo swoich informacji.Więc następnym razem, gdy będziesz miał zamiar zalogować się na swojej ulubionej stronie internetowej,pamiętaj, aby poświęcić chwilę na zalogowanie się i zabezpieczyć swoje informacje.

Ten post został ostatnio zaktualizowany przez JULIA 28 listopada 2022 r.

Dodaj komentarz