Ue Rekrutacja – www.rekrutacja.ue.wroc.pl

Wszystkie poniższe linki służą do Ue Rekrutacja z którego możesz skorzystać w dowolnym momencie. Udostępniliśmy również inne pomocne i informacyjne linki do dodatkowych informacji.

1. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu: Rekrutacja na studia …

https://www.rekrutacja.ue.wroc.pl/

Rekrutacja na studia niestacjonarne przedłużona do października … e-mail: [email protected] – pytania dotyczące zasad rekrutacji

2. Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu – Rekrutacja

https://rekrutacja.ue.poznan.pl/

Zapoznaj się z terminami i zasadami rekrutacji! … na obniżenie limitów w terminie określonym w harmonogramie rekrutacji. … [email protected].

3. Kandydaci – Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

https://www.ue.katowice.pl/kandydaci.html

Rekrutacja dla kandydatów z Ukrainy. Rekrutacja dla kandydatów z Ukrainy … Wizyta Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu na kampusie UE Katowice.

4. Zasady rekrutacji | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

https://www.ue.katowice.pl/studia-stacjonarne/zasady-rekrutacji.html

… do zapoznania się z wymogami, a po szczegółowe informacje odsyłamy do Uchwał rekrutacyjnych lub prosimy o kontakt pod adresem [email protected].

5. Portal rekrutacyjny Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Front page-pl

Rekrutacja na Uniwersytet Ekonomiczny w Krakkowie już trwa. Sprawdź regulamin rekrutacji i oferowane kierunki.Zapisz się już dziś!

6. rekrutacja na studia 2022/2023 | terminy, zasady i kierunki

https://www.otouczelnie.pl/uczelnia_dzial/4310/Uniwersytet-Ekonomiczny-w-Poznaniu-rekrutacja-na-studia-20222023

Dodatkowa rekrutacja na UE 2022 – ewentualna dodatkowa rekrutacja na kierunki studiów I stopnia (w przypadku niewypełnienia limitu miejsc) w rekrutacji …

7. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu – zasady rekrutacji

https://opinieouczelniach.pl/artykul/uniwersytet-ekonomiczny-we-wroclawiu-zasady-rekrutacji/

UE Wrocław – rekrutacja na studia. Tutaj dowiesz się, jakie przedmioty maturalne brane są pod uwagę. Sprawdzisz harmonogram rekrutacji. Przeczytasz, jakie …

8. Rekrutacja do projektu UE – Pirackie Skarby

Rekrutacja do projektu UE

PROJEKT nr RPDS.08.04.01-02-0072/19: Zasadniczy etap naboru trwał będzie od maja 2020 do marca 2022. W tym też czasie składać można dokumenty rekrutacyjne.

9. Oferty pracy i staży w instytucjach UE – European Union

https://european-union.europa.eu/live-work-study/jobs-traineeships-eu-institutions_pl

Rekrutacja pracowników w UE: Instytucje UE zatrudniają ponad 60 tys. osób z 27 państw członkowskich. Za rekrutację pracowników (na czas określony i nieokreślony) …

10. Zaloguj się – IRK – Internetowa Rekrutacja Kandydatów UJ

https://irk.uj.edu.pl/pl/auth/login/

przeskocz do menu przeskocz do treści strony. zmniejsz czcionkę; przywróć wielkość czcionki; zwiększ czcionkę. przełącz wysoki kontrast. Unia Europejska …

11. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach – rekrutacja na studia …

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach – rekrutacja na studia 2022/2023

Sprawdź najnowsze zasady rekrutacji na UE w Katowicach. … Kierunki studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach – rekrutacja 2022/2023.

12. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Katowice – Facebook

https://www.facebook.com/UniwersytetEkonomicznywKatowicach/

Rekrutacja na studia podyplomowe w semestrze letnim na #UEKatowice właśnie … Szczegóły znajdziecie na stronie Centrum Badań i Rozwoju UE Katowice.

Często Zadawane Pytania

Czy warto iść na UEK?

Studia mi się podobały, zwłaszcza licencjat i polecam. Uczelnia może dużo zyskać po reformie szkolnictwa dotyczącej stosunku pracowników naukowych do studentów. Uczelnia oferuje nie tylko zasób wiedzy ale możliwość uczestnictwa w ciekawych wydarzeniach i możliwość poznania osób kultury nauki bo biznesu.


Ile trzeba mieć punktów na UEK?

Próg kwalifikacji: 156,2 pkt.


Czy UEK jest darmowy?

Opłaty za studia:

Opłata za pierwszy semestr studiów wnoszona jest jednorazowo. Od drugiego semestru opłata może być wnoszona w ratach. W roku akademickim 2021/22 opłata za jeden semestr studiów wynosi 2600 zł na wszystkich kierunkach z wyjątkiem prawa.


Czy ciężko dostać się na Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie?

W tamtym roku podobno przyjmowali od 132 punktów. Z tego co patrzyłam mi udało się zdać mature z podstawowego angielskiego i matematyki na ponad 90%, rozszerzony angielski gdzieś koło 60/70%. Co w przeliczeniu na punkty według tego co pisze na stronie UEK’u daje około 120 punktów.Informacje te są udostępniane przez https://logowaniepl.theloginhub.com/ w dniu .24 listopada 2022 roku.

Dodaj komentarz